ثبت نام دوره
دوره جامع راه اندازی و توسعه‌ی کسب و کار

عنوان: دوره جامع راه اندازی و توسعه‌ی کسب و کار در ایران (Business Development and Marketing courses)
زمان برگزاری: سه کارگاه یک روزه ، هر کارگاه ۶ ساعت ، جمعه ۱۵ مرداد و جمعه ۲۲ مرداد و جمعه ۲۹ مرداد ۱۳۹۵
مخاطبین دوره: دوره جامع راه اندازی و توسعه‌ی کسب و کار در ایران شامل سه کارگاه تخصصی یک روزه می باشد. این دوره مناسب کارآفرینان ، کارمندان ، دانشجویان ، صاحبین مشاغل ، برنامه نویسان و عزیزانی است که می‌خواهند کسب و کاری سودآور و موفق را خلق نمایند. شما در این دوره دانش و بینش لازم برای به نتیجه رساندن ایده‌تان را کسب خواهید کرد. این دوره فرصت ویژه‌ای برای کارمندان و دانشجویان عزیز ایجاد نموده تا از جایگاه شغلی خود فراتر رفته و وضعیت مالی بهتری را بدست آورند. با کسب دانش پیاده‌سازی قدم به قدم کسب و کارتان از اتلاف زمان و سرمایه خود جلوگیری نمایید.
مبلغ ثبت نام: این دوره شامل سه کارگاه یک روزه می باشد که هر کارگاه ۵ ساعت آموزش تخصصی + نهار + پذیرایی + بسته آموزشی + فایل صوتی کارگاه + ارائه مدرک معتبر بین المللی را شامل می شود. هزینه ثبت نام برای هر کارگاه ۳۰۰,۰۰۰ تومان است.

تخفیف ویژه: شما می توانید در یک کارگاه یا کل دوره ثبت نام نمایید. در صورت ثبت نام کامل دوره ۲۰% تخفیف ویژه ارائه می شود.

مدرک: در پایان هر کارگاه گواهینامه بین المللی ANCCP ایتالیا به شرکت کنندگان محترم ارائه می گردد.
" راه اندازی قدم به قدم کسب و کارهای آنلاین " عنوان اولین کارگاه این دوره می باشد که طی آن با مفاهیم و نکات کلیدی راه‌اندازی یک کسب و کار موفق و سودآور آشنا شده و نحوه‌ی تدوین طرح کسب و کار را می‌آموزید، سپس مراحل پیاده‌سازی یک کسب و کار آنلاین را آموخته و علل موفقیت و شکست کسب‌و‌کارهای ایرانی را بررسی خواهیم کرد.
اما همان طور که می دانید خلق یک کسب و کار با طراحی یک سایت یا تاسیس یک شرکت شروع می‌شود و برای به موفقیت رساندن آن نیاز به علم بازاریابی و تبلیغات خواهیم داشت. نحوه‌ی حضور شما در بازار است که به کسب و کار شما معنا می بخشد. از این رو کارگاه دوم با عنوان " تبلیغات و بازاریابی نوین " و با تمرکز بر مباحث دیجیتال مارکتینگ سکوی پرتابی برای موفقیت و رشد کسب و کار شما خواهد بود.
در این کارگاه ما قصد نداریم مطالب بدیهی و تکراری را بازگو کنیم! قطعا بسیاری از شما دوستان عزیز در اینستاگرام، تلگرام و ... عضو هستید و فعالیت‌های تبلیغاتی را انجام داده اید، اما نتیجه مطلوب را بدست نیاورده اید، این کارگاه با آموزش نکات کلیدی و مفهومی تبلیغات شما را اثر بخش خواهید کرد.
دوستانی که به دنبال افزایش مخاطب و فروش هستند و قصد دارند فعالیت‌شان را در فضای اینترنت و شبکه‌های اجتماعی گسترش دهند، تکنیک‌ها و نکات این دوره نقشی حیاتی در توسعه و پیشرفت کسب و کارشان خواهد داشت.
در نهایت فعالیت های تبلیغاتی منجر به ایجاد ارتباطاتی با مشتریان بالقوه شما می شود و این بسیار مهم است که در یک جلسه‌ حضوری و یا تماس‌های تلفنی شما برنده‌ی مذاکره باشید. از این رو در سومین کارگاه به موضوع " زبان بدن و اصول مذاکره " خواهیم پرداخت. به این امید که دوستان عزیز با استفاده از مطالب ، نکات و مهارت های گفته شده به موفقیت های بیشماری در مسیر کسب و کارشان دست یابند.

سرفصل های هر کارگاه: شما می توانید با دانلود فایل PDF سرفصل های هر کارگاه را به تفکیک مطالعه نمایید.

اوژن استوار
مربی کارگاه تدوین طرح کسب و کار و بازاریابی: اوژن استوار
متخصص دیجیتال مارکتینگ و کسب و کارهای آنلاین
موسس اولین ساختمان پزشکان آنلاین در ایران
مدیر مجموعه کسب و کارهای فریان
مشاهده رزومه

طیبه توخان بیگی
مربی کارگاه اصول مذاکره و زبان بدن:طیبه توخان بیگی
متخصص برنامه نویسی، توسعه و طراحی وب
مشاور توسعه کسب و کار
مدیر IT مجموعه فریان
مشاهده رزومه


پیش از ثبت نام نکات زیر را مطالعه فرمایید:

  • در صورتی که پس از ثبت نام به مدت چهار هفته دوره آموزشی درخواستی از جانب آموزشگاه آغاز نگردد، کل مبلغ پرداختی عودت داده خواهد شد.
  • پیش از ثبت نام می توانید با آموزشگاه فریان تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهرمند شوید.

ثبت نام کارگاه:

جهت ثبت نام می توانید با شماره های ۲۶۳۰۴۴۵۹ و ۶۶۰۹۹۶۱۶ واحد آموزش فریان آکادمی تماس حاصل فرمایید و یا از طریق پر کردن فرمی که در این صفحه مشاهده می نمایید، ثبت نام کنید.

محل برگزاری : تهران - خیابان ولیعصر - بالاتر از پارک ساعی - خیابان توانیر - خیابان نظامی گنجوی - بالاتر از سفارت بلغارستان - سالن کنفرانس سرای محله نظامی گنجوی

نقشه محل برگزاری:

نقشه محل برگزاری
لطفا منتظر بمانید...