در گذشته مطالعه بسیار کمی داشتم و اصلا از طرفدارهای کتابخوانی نبودم، فکر میکردم این کار وقت من رو تلف میکنه و همین کتابهای درسی و مطالعات پراکنده کافیه ... تا اینکه متوجه شدم خوندن کتاب چقدر میتونه در موفقیت و رشد شخصیت ما موثر باشه، میتونه برای ما ثروت آفرین باشه ، میتونه ارتباطات ما رو قوی و موثر کنه ، قوه تخیل و قدرت خلاقیت مون رو افزایش بده و هزاران تاثیر مثبتی که تا آلودش نشید متوجه نمیشین ...  در حال حاضر از هر زمانی برای خوندن و یادگرفتن استفاده می کنم، اگر به شما بگم که برای رسیدن ساعت مطالعم لحظه شماری می کنم شاید براتون عجیب باشه ! ولی اونهایی که لذت غرق شدن در کتاب رو میدونن، این حس و هیجان براشون آشناست ... چه شما طرفدار کتابخوانی باشید چه میانه ای با مطالعه نداشته باشین یک پیشنهاد براتون دارم!، این کتاب رو یعنی " سنگفرش هر خیابان از طلاست " مطالعه کنید.
علت پیشنهادم ، شرایط فعلی اجتماعی و اقتصادی کشورمون و باورهای اشتباهی هست که بین مردممون (یعنی همین من و شما) شکل گرفته داستان این کتاب فوق العادست و فقط ذکر مشکلات و مصیبت ها نیست  بلکه برای هر موضوعی راه حل های خوبی هم ارائه داده.
این کتاب رو از دست ندید ، در اولین فرصت خریداری کنید و از نکات و تکنیکها و داستان هایی که نقل کرده برای رشد و موفقیت بیشتر در زندگیتون بهرمند بشید.

با آرزوی " موفقیت بیشتر برای همه "
اوژن استوار

در کانال فریان آکادمی ما را دنبال کنید : https://telegram.me/faryanacademy

برچسب‌ها:

موفقیت ,

آموزش ,

مشاوره ,

معرفی کتاب ,

مشاوره آموزش ,

مشاوره کسب و کار ,

کتاب سنگ فرش های خیابان از طلاست ,

دانلود کتاب ,

دانلود کناب سنگفرش های هر خیابان از طلاست ,

کتاب های مدیریتی ,

خرید کتاب ,

رشد شخصیت ,

ثروت آفرین ,

اوژن استوار ,

اوژن استوار
نویسنده: اوژن استوار
متخصص دیجیتال مارکتینگ و کسب و کارهای آنلاین
موسس اولین ساختمان پزشکان آنلاین در ایران
مدیر مجموعه کسب و کارهای فریان
مشاهده رزومه

لطفا برای ارسال نظرات و سوالات خود، ابتدا وارد سایت شوید.

لطفا منتظر بمانید...