سرمایه منحصر به پول نیست. در کنار پول باید به وجود افراد باهوش و برنامه های سازمان یافته و برنامه ریزیهای دقیق اشاره کرد که امکان استفاده موثر از پول را فراهم می سازد.
این گروه ها از دانشمندان ، اساتید آموزشی ، شیمی دانها ، مخترعین و مکتشفین ، کارشناسان و تحلیل گران شغلی ، اشخاص سرشناس، متخصصین در امور حمل و نقل ، حسابداران ، وکلا ، پزشکان و زنان و مردانی که در تمام زمینه های صنعت و تجارت از دانش تخصصی برخوردارند تشکیل می شود.این اشخاص در تلاش دایم هستند ، مرتب آزمایش می کنند. آنها از کالج ها ، بیمارستانها ، مدارس دولتی و عمومی حمایت کرده به ساختن راهها ، انتشار روزنامه ها و مجلات اقدام می کنند. برنامه های سازمان یافته ای برای پیشرفت انسانها دارند. اگر بخواهیم ساده تر بگوییم این اشخاص مغزهای تمدن هستند زیرا نسجی را فراهم می آورند که همۀ پیشرفت و ترقی انسانی به آن بستگی دارد.
پول بدون مغز و اندیشه خطرناک است ، اما اگر از آن به درستی استفاده شود مهمترین بخش پیشرفت و تمدن است.
برای کسب ثروت تنها یک راه مفید و مطمئن وجود دارد و آن ارائه خدمات مفید است. بی آنکه متقابلاً مایه بگذارید و از نیروی خود و دیگران استفاده کنید، امکان کسب ثروت وجود ندارد. باید از دست بدهید تا بدست بیاورید.
هر کس می تواند با رفتار صادقانه به ثروت برسد. اگر مترصد ثروت هستید این موضوع را فراموش نکنید.
توجه داشته باشید که در مرحلۀ شروع انباشت ثروت هستید . فراموش نکنید که کار تولید ، بسته بندی و بازاریابی کالاهای مورد نیاز شما میلیونها نفر را شاغل کرده است. اشخاص در ازاء ارائه خدمات خود همه ساله میلیونها دلار پول می گیرند تا با آن هر چه را که می خواهند خریداری کنند.
شما می توانید با ارائه خدمات خود به تنعم برسید. هیچ عاملی نمی تواند شما را از رسیدن به هدفتان باز دارد. اگر کسی از آموزش ، استعداد و تجربه بیشتری برخوردار باشد می تواند مبالغ هنگفتی از ثروت را جذب کند و کسانی که در این زمینه از کیفیات ضعیف تری برخوردارند مسلماً دریافتی کمتری خواهند داشت.
با این حساب این گوی و این میدان . فرصتهای مناسب بالهای خود را به روی شما گشوده اند قدمی به پیش بگذارید ، هدفی انتخاب کنید، برنامه ای تدارک ببینید و آن را به اجرا بگذارید و با ابرام و پافشاری در راستای تحقق آن حرکت کنید. سایر مسایل خود به خود حل می شوند.
 هشتگ ها:
#ثروت #ثروتمند #کسب_و_کار #کارآفرینی #کارآفرین #موفقیت #برنامه_ریزی #آموزش #اموزش #مشاوره #مشاور #بازاریابی #بازاریاب #تولید #توسعه #محصول #خدمات #مشتری #بیزینس #اوژن_استوار

برچسب‌ها:

سرمایه زندگی ما ,

سرمایه کار ,

سرمایه گذار ,

پیدا کردن سرمایه گذار ,

راه های سرمایه گذاری ,

مخترعین ,

کارشناس ,

پزشکان ,

صنعت و تجارت ,

روزنامه و مجلات ,

مدارس دولتی ,

راه موفقیت ,

بسته بندی ,

بازاریابی ,

آموزش ,

اموزش ,

اوژن استوار
نویسنده: اوژن استوار
متخصص دیجیتال مارکتینگ و کسب و کارهای آنلاین
موسس اولین ساختمان پزشکان آنلاین در ایران
مدیر مجموعه کسب و کارهای فریان
مشاهده رزومه

مطالب پیشین

لطفا برای ارسال نظرات و سوالات خود، ابتدا وارد سایت شوید.

اشتراک رایگان ماهنامه‌ی فریان آکادمی

تازه ها

اینستاگرام کسب و کار اینستاگرام کسب و کار
لطفا منتظر بمانید...