18. خرافات و تعصب
خرافات نوعی ترس و نشانه جهل و نادانی است. اشخاص موفق چشمان خود را باز نگه می دارند و هراسی به دل راه نمی دهند.
19. انتخاب شغل نامناسب
موفق شدن در کاری که آن را دوست ندارید امکان پذیر نیست. مهم ترین قدم در ارائه و فروش خدمات شخصی ، انتخاب حرفه ای است که بتوانید با تمام وجود به آن بپردازید.
20. فعالیت های غیر متمرکز
همه کاره و هیچ کاره نمونه ای است که آن را زیاد شنیده ایم. به جای پرداختن به انواع و اقسام فعالیتها، همه تلاش خود را روی یک هدف قطعی متمرکز سازید.
21. خرج کردن بی حساب
ولخرجی و خرج کردن بی حساب شیوۀ خردمندان نیست . عادت کنید که بخشی از درآمد خود را پس انداز نمایید. بدون داشتن پول و پس انداز شخص مجبور است هر پیشنهادی را که به او می دهند بپذیرد و به داشتن آن شغل خوشحال باشد.
22. نداشتن دلگرمی
بدون دلگرمی نمی توان دیگران را مجاب کرد. از آن گذشته اشتیاق و دلگرمی سرایت می کند و کسی که از آن بهره مند است با استقبال دیگران روبرو می شود.
23. ناشکیبایی
اشخاصی که ذهن بسته دارند به ندرت موفق می شوند. آسیب زننده ترین نوع ناشکیبایی مواردی است که با عقاید متفاوت در زمینه های مذهبی ، نژادی و سیاسی رابطه دارد.
24. رعایت نکردن حد اعتدال
مخرب ترین انواع رعایت نکردن حد اعتدال در ارتباط با خوردن ، مصرف الکل به مقدار زیاد و افراط در فعالیتهای جنسی است. زیاده روی در هر یک از این موارد مانع موفقیت می شود.
25. ناتوانی در همکاری با دیگران
خیلی ها ، از آن جهت که نمی توانند با دیگران همکاری کنند فرصت های مناسب زندگی خود را از دست می دهند . ناتوانی در همکاری با دیگران مشکلی است که در هیچ حرفه ای قابل قبول نیست.
هشتگ:
#موفقیت #شکست #موفق #ناامید #ناکام #پیروز #هدف #همکاری #خرافات #تعصب #اشتباه #باور #نگرش #علت #اعتدال #کسب_و_کار #کارآفرینی #کارآفرین #انگیزه #علاقه #استعداد #پشتکار #کارمند #پول #ثروت #مشاوره #آموزش #اوژن_استوار

برچسب‌ها:

شکست را شکست دهید ,

تعصب ,

خرافات ,

انتخاب شغل نامناسب ,

تمرکز ,

ولخرجی ,

پس انداز ,

دلگرمی ,

اشتیاق ,

ناشکیبایی ,

موفق ,

اعتدال ,

مصرف الکل ,

فعالیتهای جنسی ,

زندگی ,

کسب و کار ,

بی اندیشید و ثروتمند شوید ,

اوژن استوار
نویسنده: اوژن استوار
متخصص دیجیتال مارکتینگ و کسب و کارهای آنلاین
موسس اولین ساختمان پزشکان آنلاین در ایران
مدیر مجموعه کسب و کارهای فریان
مشاهده رزومه

مطالب پیشین

لطفا برای ارسال نظرات و سوالات خود، ابتدا وارد سایت شوید.

اشتراک رایگان ماهنامه‌ی فریان آکادمی

تازه ها

اینستاگرام کسب و کار اینستاگرام کسب و کار
لطفا منتظر بمانید...