هر شب با هم متنی کوتاه را برای رسیدن به موفقیت و ثروت می خوانیم ، لطفا مطالب را منظم مطالعه کنید تا مفاهیم به طور کامل منتقل شوند.
در جریان بررسی و تحلیل خود به این نتیجه رسیدم که شکست به 31 دلیل مختلف صورت خارجی می گیرد. نکته به نکته آن را در نظر بگیرید و ببینید که چند مورد آنها میان شما و موفقیت فاصله انداخته اند.
 1. اشکالات جسمانی
برای کسی که با یک نقص جسمانی یا مغزی به دنیا می آید کار چندانی نمی توان صورت داد. این اشخاص تنها با استفاده از خدمات دیگران می توانند شرایط خود را بهتر کنند. توجه داشته باشید که از 31 علت شکست تنها این یک مورد است که نمی توان آن را به سادگی اصلاح کرد.
2. نداشتن هدف مشخص در زندگی
 برای کسانی که هدف مشخصی را در زندگی دنبال نمی کنند و کسانی که راستایی برای حرکت ندارند شانس موفقیت چندانی وجود ندارد. از هر 100 نفری که با آنها گفت و گو کردم 98 نفر فاقد این برنامه بودند . هدفی نداشتند و احتمالاً این مهمترین علت ناکامی آنها بود.
3.نداشتن اشتیاق برای پیشرفت و ترقی
کسانی که به پیشرفت و ترقی بی علاقه اند و آنهایی که مایل نیستند بهای ترقی و پیشرفت را بپردازند، شانسی برای موفقیت ندارند.
4.تحصیلات نا مکفی
برای قرار گرفتن در شمار تحصیل کرده ها به بیش از یک مدرک دانشگاهی نیاز است. به اشخاص به خاطر آنچه می دانند حقوق نمی دهند . اشخاص با توجه به کاری که با این علم و دانش خود می کنند دستمزد می گیرند.
5. نداشتن نظم و ترتیب
نظم و ترتیب ناشی از کنترل خویشتن است، معنایش این است که بتوان کیفیات منفی خود را کنترل نمود . قبل از اینکه بتوانید شرایط را کنترل کنید باید ابتدا خود را کنترل نمایید . تسلط بر خویشتن دشوارترین کاری است که هر کس می تواند بکند. اگر بر خود مسلط نباشید ، این « خود » بر شما مسلط می شود. اگر در برابر آینه ای بایستید می توانید در آن بهترین دوست یا غدارترین دشمن خود را ببینید.
6.نداشتن سلامتی
برخوردار نبودن از سلامتی مانع موفقیت است . کسی بدون اینکه از سلامتی خوبی برخوردار باشد نمی تواند موفق شود. اما بسیاری از ناراحتی های جسمانی را می توان کنترل نمود.
7.تاثیرات نامطلوب محیطی در دوران کودکی
بسیاری از کسانی که دارای گرایشات بزهکاری هستند ، آن را از محیط و از دوستان نا اهل دوران کودکی گرفته اند.
هشتگ ها:
#شکست #ناامیدی #انگیزه #پیروزی #موفقیت #موفق #انگیزش #مدیریت #کارآفرینی #کارآفرین #پشتکار #تفکر #نگرش #تنبل #نظم #سلامتی #تحصیلات #کسب_و_کار #هدف #برنامه #مشاوره #آموزش #اوژن_استوار

برچسب‌ها:

31 دلیل عمده شکست و ناکامی ,

شکست ,

نا کامی ,

نا امیدی ,

موفقیت ,

موفق ,

هدف ,

دلایل شکست ,

مشاوره کسب و کار ,

مشاور کسب و کار ,

مشاور کارآفرینی ,

مشاوره ,

آموزش کسب و کار ,

آموزشگاه فریان آکادمی ,

اوژن استوار ,

ثروت ,

کسب ثروت ,

اوژن استوار
نویسنده: اوژن استوار
متخصص دیجیتال مارکتینگ و کسب و کارهای آنلاین
موسس اولین ساختمان پزشکان آنلاین در ایران
مدیر مجموعه کسب و کارهای فریان
مشاهده رزومه

مطالب پیشین

لطفا برای ارسال نظرات و سوالات خود، ابتدا وارد سایت شوید.

اشتراک رایگان ماهنامه‌ی فریان آکادمی

تازه ها

اینستاگرام کسب و کار اینستاگرام کسب و کار
لطفا منتظر بمانید...