هر شب با هم متنی کوتاه را برای رسیدن به موفقیت و ثروت می خوانیم ، لطفا مطالب را منظم مطالعه کنید تا مفاهیم به طور کامل منتقل شوند.
اگر نخستین برنامه انتخابی شما با موفقیت، همراه نبود، جای آن را با برنامۀ دیگری تغییر دهید و آنقدر ادامه دهید تا برنامه ای موثر و مفید بیابید. دقیقاً در همین جاست که اغلب اشخاص به دلیل فقدان پافشاری و ابرام با شکست روبرو می شوند.
با هوش ترین افراد بدون داشتن برنامه های معین و عملی نمی توانند موفق شوند . این حقیقت مهم را به ذهن بسپارید. وقتی برنامه ای به شکست منتهی می شود بدانید که شکست موقتی ، به مفهوم ناکامی دایمی نیست . تنها معنای احتمالی آن این است که ممکن است برنامه های شما درست و حساب شده نباشد. برنامۀ دیگری بریزید و از نو شروع کنید.
شکست موقتی تنها می تواند یک معنا داشته باشد و آن اینکه جایی از برنامۀ شما نقص دارد . میلیونها انسان در فقر و فلاکت زندگی می کنند . زیرا برنامۀ سالم و مناسبی ندارند که آنها را به مال و مکنت برساند.
توجه داشته باشید که موفقیت شما هرگز از اندازه درستی برنامه شما فراتر نمی رود.
انسان تا زمانی که خود را شکست خورده نپندارد، شکست خورده نیست.
جیمز هیل ، در تلاش نخست خود برای فراهم آوردن سرمایه لازم برای احداث خط آهن سراسری از شرق به غرب ناکام ماند. اما به کمک برنامه های جدید جای شکست را با موفقیت عوض کرد. هنری فورد نه تنها در شروع فعالیت تولید اتومبیل، بلکه بعداً وقتی پیشرفت کرد و به اوج رسید بارها به طور موقت شکست خورد. اما به کمک طراحی برنامه های جدید راه را به سوی پیروزی و رسیدن به تنعم هموار کرد.
به کسانی برخورد می کنیم که ثروت و مال و منال فراوان اندوخته اند . اما تنها پیروزی آنها را می بینیم و شکستهای موقتی آنها برای رسیدن به پیروزی قطعی را فراموش می کنیم.
اگر قبل از رسیدن به هدف تسلیم شوید، از عزم و اراده کافی برخوردار نیستید و کسی با این مشخصات هرگز در زمرۀ برندگان قرار نمی گیرد. یک برنده هرگز متوقف نمی شود. این جمله را روی کاغذ بنویسید و آن را جایی بگذارید که قبل از خواب و هر روز صبح بعد از بیدار شدن آن را بخوانید.
هنگام انتخاب اعضای گروه همکاران خود ، کسانی را انتخاب کنید که شکست را جدی نگیرند.
بعضیها از روی نادانی گمان می کنند که تنها پول تولید پول می کند. این هرگز حقیقت ندارد در صورت رعایت اصول مندرج در این مطالب ، میل به معادل پولی خود تبدیل می شود. از پول به تنهایی کاری ساخته نیست. پول توان حرکت ، اندیشیدن یا حرف زدن ندارد اما می تواند صدای هر کسی را که او را میل کند بشنود.

هشتگ:
#عزم #اراده #شکست #پیروزی #موفقیت #موفق #برنامه_ریزی #پشتکار #کسب_و_کار #کسب #کار #کارآفرینی #کارآفرین #مشاوره #مشاور #آموزش #اموزش #اوژن_استوار #فریان_آکادمی

 

برچسب‌ها:

در صورت شکست هر برنامه ,

برنامه بعدی را به اجرا بگذارید ,

تسلیم نشوید ,

استقامت در کار ,

پشتکار ,

کسب و کار ,

بیزینس ,

موفقیت در کار ,

کارآفرینی ,

خصوصیات یک کارآفرین ,

مشاوره کسب و کار ,

مشاور کسب و کار ,

اوژن استوار ,

پیشرفت ,

برنامه ریزی ,

بیزینس پلن ,

اوژن استوار
نویسنده: اوژن استوار
متخصص دیجیتال مارکتینگ و کسب و کارهای آنلاین
موسس اولین ساختمان پزشکان آنلاین در ایران
مدیر مجموعه کسب و کارهای فریان
مشاهده رزومه

مطالب پیشین

لطفا برای ارسال نظرات و سوالات خود، ابتدا وارد سایت شوید.

اشتراک رایگان ماهنامه‌ی فریان آکادمی

تازه ها

اینستاگرام کسب و کار اینستاگرام کسب و کار
لطفا منتظر بمانید...