گام ششم تدوین برنامۀ عملی برای رسیدن به خواسته های خود است.
( الف ) با کسانی که به کمک آنها برای طرح این برنامه نیاز دارید همکاری کنید.
( ب ) قبل از تشکیل گروه همکاران ببینید که متقابلاً در ازاء همکاری آنها چه امتیازاتی می توانید برای فرد فرد آنها در نظر بگیرید. توجه داشته باشید که کسی بدون دریافت اجر و پاداش متقابل تا ابد برای شما کار نمی کند.
( ج ) با اعضای گروه خود هفته ای دوبار و اگر لازم شد بیشتر تشکیل جلسه دهید تا به اتفاق برنامه یا برنامه های لازم برای انباشت پول را تدارک ببینید.
( د ) میان خود و سایر اعضای گروه هماهنگی کامل ایجاد کنید . ناهماهنگی اغلب به شکست منتهی می شود. بدون هماهنگی کامل اصل استفاده از نیروی دیگران به جایی نمی رسد.
این حقایق را به ذهن خود بسپارید :
نخست ، شما دست به کاری زده اید که برایتان از اهمیت فراوان برخوردار است . برای اطمینان از موفقیت باید برنامه های بی کم و کاست داشته باشید.
دوم ، باید از امتیاز تجربه ، آموزش ، توانایی و تصور سایر ذهن ها برخوردار باشید . همه کسانی که ثروت کلان اندوخته اند از این مهم برخوردار بوده اند.
هیچ کس به تنهایی تجربه ، آموزش ، توانایی و دانش کافی ندارد که با آن به ثروت کلان برسد. بدون همکاری دیگران این مهم امکان پذیر نیست . هر برنامه ای که در تلاش خود برای کسب ثروت انتخاب کنید باید حاصل اندیشه شما و سایر اعضای گروه شما باشد . البته بخش یا تمام برنامه می تواند از شما منشا بگیرد ، با این حال لازم است که افراد گروه شما بر این برنامه مهر تایید بزنند.
گروه خود را تشکیل دهید تا قدم بعدی را برداریم ...

هشتگ:
#گروه #تیم #همکاری #همکار #کارآفرین #کارآفرینی #گروهی #تیم_ورک #کسب_و_کار #آموزش #اموزش #مشاوره #مشاور #موفقیت #موفق #ثروت #ثروتمند #مدیریت #رهبری #کسب #کار #توانایی #مهارت #تجربه #شکست #پیروزی #برنامه_ریزی

برچسب‌ها:

گام ششم به سوی ثروت ,

آموزش ,

ثروتمند ,

پولدار ,

کسب ثروت ,

موفقیت ,

ایجاد انگیزه ,

راهنمای راه اندازی کسب و کار ,

مشاوره کسب و کار ,

کسب و کارهای انلاین ,

موفقیت در کار ,

برنامه ریزی ,

رویا پردازی ,

تشکیل گروه ,

تیم ورک ,

اوژن استوار ,

اوژن استوار
نویسنده: اوژن استوار
متخصص دیجیتال مارکتینگ و کسب و کارهای آنلاین
موسس اولین ساختمان پزشکان آنلاین در ایران
مدیر مجموعه کسب و کارهای فریان
مشاهده رزومه

مطالب پیشین

لطفا برای ارسال نظرات و سوالات خود، ابتدا وارد سایت شوید.

اشتراک رایگان ماهنامه‌ی فریان آکادمی

تازه ها

اینستاگرام کسب و کار اینستاگرام کسب و کار
لطفا منتظر بمانید...