ایده را می توان با عزم راسخ ، هدف مشخص و یک برنامه معین به پول تبدیل کرد. اگر شما از جمله کسانی هستید که معتقدید کار و تلاش شدید و صداقت به تنهایی به ثروت و تنعم می انجامد ، بدانید که سخت در اشتباه هستید. این هرگز حقیقت ندارد. ثروت و تنعم ، آن هم به مقدار زیاد هرگز حاصل تنها تلاش شدید نیست. اگر قرار باشد ثروتی در کار باشد ، این ثروت حاصل خواسته مشخص بر اساس استفاده از اصولی معین است و هرگز مسئله شانس و اتفاق مطرح نیست.
اگر بخواهیم مشخص تر حرف بزنیم باید بگوییم که یک ایده ، یک انگیزه یا تکانش فکری است که مستلزم  برنامه ریزی و عمل است.
یکی از ناشرین به مطلبی پی برد که باید برای ناشرها به طور کلی فواید زیادی در بر داشته باشد. او به این نتیجه رسید که بسیاری از خریداران کتاب به جای محتوای کتاب عناوین آن را خریداری می کنند . این ناشر توانست با تغییر عنوان کتابی که فروش خوب نداشت ، فروش آن را از حد یک میلیون دلار بالاتر ببرد. محتوا و مضمون کتاب را هرگز تغییر نداد. به جای همه اینها عنوان کتاب را تغییر داد و اسم جدیدی برای آن انتخاب نمود . عنوانی که حالا خریداران کتاب به خرید آن مشتاق بودند.
همین تحول نیز در نهایت یک ایده و یک تصور بود.
برای ایده قیمت معینی وجود ندارد . خالق ایده قیمت را تعیین می کند و اگر به اندازه کافی با هوش باشد آن را به دست می آورد.
داستان تقریباً همه موفقیتها و برندهای بزرگ با روزی شروع می شود که خالق نقطه نظر و خریدار آن به دور هم جمع می شوند و در هنگامی با هم کار می کنند.
ابتدا شما به ایده ها حیات و تحرک و هدایت می دهید و بعد آنها شما را هدایت می کنند. قدرت می گیرند و همه ناملایمات و ناراحتیها را کنار می زنند.
ایده ها نیروهای ناملموس هستند اما بیش از مغزی که به آنها تولد بخشیده نیرو و توان دارند . آنها از قدرت ادامه دادن به حیات خود برخوردارند. حتی وقتی مغزی که به یک ایده حیات بخشیده منفعل و بازنشسته می شود ، ایده ایجاد شده به حیات خود ادامه می دهد.
بیش از این بیکار ننشینید برنامه ریزی و عمل لازم است.

هشتگ:
#ایده #انگیزه #عمل #فکر_ناب #برند #برندینگ #ثروت #یروتمند #انگیزش #راه_حل #هدایت #قدرت #باور #سرمایه #مغز #تفکر #خریدار #فروشنده #داستان #آموزش #مشاوره #کسب_و_کار #اوژن_استوار #تلاش #هوشمندانه #کار #هوش #کتاب

برچسب‌ها:

چگونه ایده را به پول تبدیل کنیم؟ ,

ایده ,

پول ,

پولساز ,

موفقیت ,

کسب ثروت ,

ثروتمند ,

کسب درآمد ,

آموزش کارآفرینی ,

مشاوره کسب و کار ,

مشاوره برندینگ ,

مشاوره تبلیغات ,

تفکر مثبت ,

انرژی مثبت ,

انگیزه ,

انگیزش ,

اوژن استوار ,

اوژن استوار
نویسنده: اوژن استوار
متخصص دیجیتال مارکتینگ و کسب و کارهای آنلاین
موسس اولین ساختمان پزشکان آنلاین در ایران
مدیر مجموعه کسب و کارهای فریان
مشاهده رزومه

لطفا برای ارسال نظرات و سوالات خود، ابتدا وارد سایت شوید.

لطفا منتظر بمانید...