هر شب با هم متنی کوتاه را برای رسیدن به موفقیت و ثروت می خوانیم ، لطفا مطالب را منظم مطالعه کنید تا مفاهیم به طور کامل منتقل شوند.
خیال کارگاهی است که در آن تمام برنامه های ناشی از انسان شکل می گیرد. عمل به کمک قوۀ تخیل ذهن جاری می شود. انسان هنوز در استفاده از قوۀ تخیل خود راهی دراز در پیش دارد. ذهن خیالی انسان به دو شکل تصور خلاق و تصور مصنوعی عمل می کند.


تصور مصنوعی : به کمک این ذهنیت انسان مفاهیم ، نقطه نظرها و یا برنامه های گذشته را با ترکیبی جدید ارائه می دهد . در واقع این ذهنیت چیزی را خلق نمی کند بلکه صرفاً به استناد تجربه ، آموزش و مشاهدات دریافتی گذشته کار می کند. این ذهنیتی است که اغلب مخترعین از آن استفاده می کنند.
تصور خلاق : به کمک ذهن خلاق انسان با فراصت لایتناهی در ارتباط می شود . انسان به کمک این ذهنیت الهامات را دریافت می کند . به وسیله این ذهنیت است که نقطه نظرهای جدید به انسان منتقل می شود.
ذهنیت خلاق در صورت استفاده از آن افزایش می یابد. رهبران بزرگ صنعت ، اقتصاد و امور مالی ، هنرمندان ، موسیقی دانها ، شعرا و غیره از آن جهت کبیر شده اند که از تصور خلاق خود استفاده کرده اند.
ما از ذهن خلاق برای برنامه ریزی هایی که منتهی به پول می شوند استفاده خواهیم کرد. باید هدف خود را در ذهن مجسم نمایید و با خلاقیت برنامه ای برای رسیدن به آن را در ذهن مجسم کنید. به محض آنکه خواسته خود را روی کاغذ می آورید و طرحی برای تحقق آن می ریزید ، قدمهای نخست را برداشته اید. همین اندازه برای تبدیل اندیشه شما به معادل فیزیکی آن کافیست.

برچسب‌ها:

گام پنجم به سوی ثروت ,

آموزش کسب درآمد ,

آموزش کسب ثروت ,

کسب و کار ,

مشاور کسب و کار ,

مشاوره کسب و کار ,

کارآفرینی ,

مربیگری کارآفرینی ,

مربی کسب و کار ,

راه اندازی کسب و کار آنلاین ,

کسب ثروت ,

مشاوره ,

آموزش ,

فریان اکادمی ,

اوژن استوار ,

خیال پردازی ,

تصور کردن ,

اوژن استوار
نویسنده: اوژن استوار
متخصص دیجیتال مارکتینگ و کسب و کارهای آنلاین
موسس اولین ساختمان پزشکان آنلاین در ایران
مدیر مجموعه کسب و کارهای فریان
مشاهده رزومه

لطفا برای ارسال نظرات و سوالات خود، ابتدا وارد سایت شوید.

لطفا منتظر بمانید...