هر شب با هم متنی کوتاه را برای رسیدن به موفقیت و ثروت می خوانیم ، لطفا مطالب را منظم مطالعه کنید تا مفاهیم به طور کامل منتقل شوند.
جایی در مغز شما بذرهای موفقیت خفته اند و حال آنکه اگر این بذرها را فعال کنید شما را به اوج می رسانند ، شما را به جایی می رسانند که هرگز فکرش را هم نمی کنید.
درست به همان شکل که استاد موسیقی می تواند با سیمهای ویولون زیباترین آهنگ ها را بسراید شما هم می توانید نبوغی را که در ذهن شما خفته است بیدار کنید و از آن برای رسیدن به هر هدفی که دارید استفاده نمایید.
آبراهام لینکلن ، در اغلب اقداماتش شکست خورد تا اینکه سنش از چهل گذشت . تا این زمان او هیچ به تمام معنا بود تا اینکه به تجربه بزرگی دست زد. نبوغ خفته ذهنش را بیدار کرد و به یکی از برجسته ترین شخصیت های تاریخ جهان تبدیل شد. این تجربه آمیخته ای با احساس اندوه و عشق بود و آن را از آن روت لج ، تنها زنی که او را به راستی دوست داشت نصیب برد.
حقیقت مسلمی است که احساس عشق در ارتباط نزدیک با آن چیزی است که ایمان نامیده می شود. من در بررسیهایم به این نتیجه رسیدم که در پیروزی تمام افراد برجسته و موفق دنیا نفوذی عشقی وجود داشته است. اگر مدرکی دربارۀ قدرت ایمان می خواهید داستان موفقیت مردان و زنانی را که از این مهم استفاده کردند مطالعه کنید.
جوهر تعالیم و موفقیتهای عیسی مسیح، چیزی بیشتر یا کمتر از ایمان نبود. اگر قرار باشد پدیده ای به نام اعجاز وجود داشته باشد از طریق احساسی از ذهن که آن را ایمان می شناسیم ایجاد می شود.
اجازه بدهید از قدرت ایمانی که یکی از بزرگترین نوابغ تاریخی یعنی مهاتما گاندی از آن برخوردار بود حرف بزنیم. ایمان در گاندی کاری در حد اعجاز صورت داد . او در مقایسه با همه همعصران خود از قدرت بلقوه بیشتری برخوردار بود و این در شرایطی بود که او از مبانی ظاهری قدرت مانند پول ، ابزار جنگی ، سرباز و جنگ افزار بهره ای نداشت . او نه پول داشت نه خانه و نه لباس، اما قدرت داشت. چگونه به این قدرت رسید ؟ او این قدرت را با اصل ایمان به دست آورد . او توانست ایمان را در ذهن 200 میلیون انسان بکارد . او توانست 200 میلیون انسان را بسیج کند. کدام نیروی دیگری می توانست چنین کاری صورت دهد ؟

برچسب‌ها:

در ذهن شما چه می گذرد؟ ,

موفقیت ,

کسب و کار ,

کارآفرینی ,

ثروت ,

ثروتمند ,

کسب ثروت ,

بازاریابی ,

آموزش کارآفرینی ,

مشاوره کسب و کار ,

مشاور کسب و کار ,

مشاور ,

اوژن استوار ,

قدرت ذهن ,

تفکر مثبت ,

انرژی مثبت ,

انگیزه ,

اوژن استوار
نویسنده: اوژن استوار
متخصص دیجیتال مارکتینگ و کسب و کارهای آنلاین
موسس اولین ساختمان پزشکان آنلاین در ایران
مدیر مجموعه کسب و کارهای فریان
مشاهده رزومه

مطالب پیشین

لطفا برای ارسال نظرات و سوالات خود، ابتدا وارد سایت شوید.

اشتراک رایگان ماهنامه‌ی فریان آکادمی

تازه ها

اینستاگرام کسب و کار اینستاگرام کسب و کار
لطفا منتظر بمانید...