هر شب با هم متنی کوتاه را برای رسیدن به موفقیت و ثروت می خوانیم ، لطفا مطالب را منظم مطالعه کنید تا مفاهیم به طور کامل منتقل شوند.


در این بخش به فرمول افزایش اعتماد به نفس خواهیم پرداخت چرا که شجاعت و اعتماد به خود نقش مهمی در دنبال کردن آرزو ها و اهداف را خواهد داشت.
اول:
می دانم توانایی دستیابی به هدف قطعی ام را دارم, بنابراین از خود, استقامت, پشتکار و مداومت در تلاش برای رسیدن به هدف را می خواهم.
دوم:
می دانم افکار غالب در ذهنم سرانجام در دنیای خارج تجسم می یابند و به تدریج خود را به واقعیتی فیزیکی تبدیل می کنند, پس هر روز به مدت سی دقیقه, ذهنم را روی اندیشیدن به شخصیتی که می خواهم داشته باشم, متمرکز می کنم و با ایجاد تصویر ذهنی از این فرد و تغییر این تصویر به واقعیت از طریق اعمالم به هدف می رسم.
سوم:
می دانم از طریق اصل تلقین به نفس, سرانجام هر میلی که مصرانه در ذهن داشته باشم, با استفاده از برخی ابزارها, تحقق می یابد.
چهارم:
توصیفی دقیق از هدف قطعی خود را برای پنج سال آینده می نویسم.  برای خدمات خود در این پنج سال بهایی تعیین می کنم, بهایی که باید از طریق بکارگیری اصل خدمات کارآمد به دست آورده و دریافت کنم.
پنجم:
به خوبی درک کرده ام که هیچ ثروت و موقعیتی نمی تواند بسیار دوام آورد, مگر اینکه براساس درستی و عدالت به دست آمده باشد, بنابراین در هیچ معامله ای که سودی برای طرفین نداشته باشد, شرکت نخواهم کرد.
من با جذب نیروهایی به سوی خود و همکاری دیگران, موفق خواهم شد. من دیگران را متقاعد می کنم که به من کمک کنند زیرا ابتدا من به آنها خدماتی ارائه می کنم.
نفرت, خودخواهی, حسادت و بدبینی را با عشق به انسانیت از بین می برم زیرا می دانم یک رویکرد منفی به دیگران هرگز نمی تواند مرا به موفقیت برساند.

هر شب با هم متنی کوتاه را برای رسیدن به موفقیت و ثروت می خوانیم ، لطفا مطالب را منظم مطالعه کنید تا مفاهیم به طور کامل منتقل شوند.
برچسب‌ها:

فرمول اعتماد به نفس ,

اعتماد به نفس ,

اعتماد بنفس ,

روانشناسی ,

خودشناسی ,

آموزش ,

تربیت ,

آموزش و پرورش ,

تفکر ,

بینش ,

ثروت آفرین ,

شخصیت ,

شخصیت سازی ,

موفقیت ,

کارآفرینی ,

مشاوره ,

مشاور کسب و کار ,

اوژن استوار ,

اوژن استوار
نویسنده: اوژن استوار
متخصص دیجیتال مارکتینگ و کسب و کارهای آنلاین
موسس اولین ساختمان پزشکان آنلاین در ایران
مدیر مجموعه کسب و کارهای فریان
مشاهده رزومه

مطالب پیشین

لطفا برای ارسال نظرات و سوالات خود، ابتدا وارد سایت شوید.

اشتراک رایگان ماهنامه‌ی فریان آکادمی

تازه ها

اینستاگرام کسب و کار اینستاگرام کسب و کار
لطفا منتظر بمانید...