هر شب با هم متنی کوتاه را برای رسیدن به موفقیت و ثروت می خوانیم ، لطفا مطالب را منظم مطالعه کنید تا مفاهیم به طور کامل منتقل شوند.

ایمان مهمترین عنصر ذهن است. می توان با کمک تلقین به خود، اشتیاق را به معادل فیزیکی یا پولی آن تبدیل کنید. ایمان حالتی از ذهن است که می توان آن را به کمک تایید یا آموزش های مکرر و به کمک اصل تلقین به خود ایجاد نمود ... یکی از متخصصان جرم شناسی می گوید : "وقتی کسی برای نخستین بار جرمی را مرتکب می شود، احساس بسیار بدی پیدا می کند. اما اگر مدتی تماس خود را با جرم حفظ کند، به آن عادت می کند و آن را در خود تداوم می بخشد. اگر به قدر کافی با آن بماند، آن را در آغوش می کشد و تحت تاثیر آن قرار می گیرد." نتیجه می توان گرفت هر اندیشه ای که به تکرار وارد ذهن انسان شود به تدریج حالت فیزیکی خواهد گرفت . حال اگر تصور ثروتمند شدن و رسیدن به موفقیت دلخواه خود را به دفعات مرور نمایید گامی دیگر را برداشته و به آن نزدیک می شوید. برای رسیدن به تفکری ثروت آفرین و مثبت اصولی باید رعایت شود که در این بخش و پست های آتی به آن می پردازیم.
اصل اول : محکوم به شانس بد وجود خارجی ندارد : ذهن انسان اندیشه های منفی و مخرب را به همان اندازه اندیشه های مثبت به عمل تبدیل می نماید. این همان پدیده غریبی است که میلیون ها نفر آن را تجربه کرده اند و به بدبیاری یا بد شانسی از آن یاد می کنند. میلیون ها نفر از مردم بر روی زمین تصور می کنند که مجکوم به فقر و بدشانسی هستند. اما اینها عامل بدبیاری خود هستند زیرا تحت تاثیر افکار منفی خود قرار گرفته اند.
توجه داشته باشید که افکاری که با احساس و هیجان همراه می شوند، نیرویی مغناطیسی ایجاد می کنند که اندیشه های مشابه دیگر را به خود جذب می نمایند.
اندیشه پیوند خورده با احساس را می توان به بذری تشبیه کرد که از خاک میروید رشد می کند و خود را تکثیر می نماید آنگونه که یک بذر به میلیون ها بذر از نوع خود تبدیل می شود.
پس برای گام دوم مصمم شوید که عوامل ناخوشایند محیط و شرایط را از ذهن خود دور نمایید و برای خود زندگی مورد علاقتان را سفارش دهید.  کافیست ذهنیت مثبت را روی یک تکه کاغذ نوشته و از روی آن به تکرار بخوانید تا بخشی از ذهنیت شما شود.
منبع : بیاندیشید و ثروتمند شوید.

برچسب‌ها:

ایمان ,

اعتقاد ,

باور ,

تفکر ,

مشاور کسب و کار ,

مشاوره کسب و کار ,

تفکر ثروت آفرین ,

موفقیت شغلی ,

موفقیت ,

مشاوره ,

کارآفرینی ,

کارآفرین ,

اوژن استوار ,

اوژن استوار
نویسنده: اوژن استوار
متخصص دیجیتال مارکتینگ و کسب و کارهای آنلاین
موسس اولین ساختمان پزشکان آنلاین در ایران
مدیر مجموعه کسب و کارهای فریان
مشاهده رزومه

مطالب پیشین

لطفا برای ارسال نظرات و سوالات خود، ابتدا وارد سایت شوید.

اشتراک رایگان ماهنامه‌ی فریان آکادمی

تازه ها

اینستاگرام کسب و کار اینستاگرام کسب و کار
لطفا منتظر بمانید...