این دوره مناسب افرادی است که می خواهند به سرعت فعالیت خود را در حوزه وب شروع نمایند، دانشجویانی که قصد ارائه پروژه ای را دارند یا کارآفرینانی که ایده ای در سر دارند و یا صاحبان کسب و کاری که قصد دارند تجارت خود را توسعه داده و بازار آنلاین کسب و کار خود را بدست آورند.
این دوره در کمترین زمان با تمرکز بر پر کاربردترین مطالب و اصلی ترین نکات طراحی و برنامه نویسی وب امکان پیاده سازی انواع پروژه را به شما می‌دهد.
کلاس ها در آموزشگاه فریان آکادمی واقع در خیابان ولنجک برگزار می گردد. امکان برگزاری کلاس‌ها در محلی که شما مشخص می نمایید وجود دارد برای این منظور با واحد آموزش به شماره ۶۶۰۸۳۱۸۷ تماس حاصل فرمایید.
شما می توانید روزهای تشکیل کلاس را با واحد آموزشی فریان هماهنگ نمایید. عزیزانی که شاغل هستند می توانند برای روزهای پنجشنبه و جمعه در کلاس‌ها شرکت نمایند.

دانشجویان محترم پس از پایان هر دوره ضمن دریافت گواهینامه دوره مربوطه با توجه به تخصص و توانایی هایشان جهت استخدام به شرکت های معتبر معرفی شده، همچنین دوستانی که به کارآفرینی و راه اندازی کسب و کار علاقمند باشند، مشاوره‌های لازم و خدمات مربوط به توسعه کسب و کار به آنان ارائه می گردد.

برای مشاهده توضیحات بیشتر و ثبت نام کلیک نمایید.

شماره های آموزشگاه : 66083187 و 22419144

 

 

برچسب‌ها:

آموزش برنامه نویسی ,

آموزش طراحی سایت ,

دوره فشرده برنامه نویسی ,

آموزش سریع طراحی سایت ,

پروژه دانشجویی ,

طراحی و برنامه نویسی وب ,

آموزشگاه برنامه نویسی ,

فریان آکادمی ,

آموزش yii ,

آموزش php و mysql ,

آموزش php ,

آموزش html و css ,

آموزش html ,

آموزش طراحی وب ,

آموزشگاه برنامه نویس ,

اوژن استوار
نویسنده: اوژن استوار
متخصص دیجیتال مارکتینگ و کسب و کارهای آنلاین
موسس اولین ساختمان پزشکان آنلاین در ایران
مدیر مجموعه کسب و کارهای فریان
مشاهده رزومه

لطفا برای ارسال نظرات و سوالات خود، ابتدا وارد سایت شوید.

لطفا منتظر بمانید...