هر روز بر تعداد برنامه نویسان و شرکت های برنامه نویسی افزوده می شود، در این بازار بسیار مهم است که خدماتی که شما قصد ارائه آن را دارید ، سریع ، با کارایی بالا ، قابل توسعه و ایمن باشد. از این رو برنامه نویسی در یک فریمورک به شما پیشنهاد می شود. در این دوره شما با پیاده سازی پروژه‌های تحت وب با فریمورک Yii توانایی طراحی انواع سایت را به وسیله این ابزار بدست می آورید. Yii Framework از شما یک برنامه نویس حرفه ای میسازد. به دلیل اهمیت بالای این دوره کلاس‌ها به صورت مفهومی و عملی برگزار می‌شوند تا مطالب به طور کامل منتقل شده و نهایت بهره‌وری را از هر جلسه بدست آوریم.
Yii یک فریمورک با کارایی بالا برای توسعه برنامه های کاربردی web 2.0 است. تلفظ اسم این فریمورک به صورت Yee یا [ji:] است. نام آن از عبارت Yes It Is! مشتق شده. دلیل نامگذاری این است که این عبارت معمولاً در پاسخ به کسی که تازه با Yii آشنا می شود و سوالات زیر را می پرسد، داده می شود: آیا سریع است؟ آیا امن است؟ آیا حرفه ای است؟ آیا برای پروژه ی بعدی من مناسب است؟ پاسخ همه ی این سوالات تنها یک چیز است: Yes, it is!
کلاس ها در آموزشگاه فریان آکادمی واقع در خیابان ولنجک برگزار می گردد. امکان برگزاری کلاس‌ها در محلی که شما مشخص می نمایید وجود دارد برای این منظور با واحد آموزش به شماره ۶۶۰۸۳۱۸۷ تماس حاصل فرمایید.

شما می توانید روزهای تشکیل کلاس را با واحد آموزشی فریان هماهنگ نمایید. عزیزانی که شاغل هستند می توانند برای روزهای پنجشنبه و جمعه در کلاس‌ها شرکت نمایند.
دانشجویان محترم پس از پایان هر دوره ضمن دریافت گواهینامه دوره مربوطه با توجه به تخصص و توانایی هایشان جهت استخدام به شرکت های معتبر معرفی شده، همچنین دوستانی که به کارآفرینی و راه اندازی کسب و کار علاقمند باشند، مشاوره‌های لازم و خدمات مربوط به توسعه کسب و کار به آنان ارائه می گردد.

برای مشاهده سرفصل ها و ثبت نام کلیک نمایید.

شماره های آموزشگاه : 66083187 و 22419144

برچسب‌ها:

Yii Framework ,

فریمورک Yii ,

Yes It Is ,

آموزش فریمورک ایی ,

آموزش ایی فریمورک ,

آموزش yii ,

اموزش yii ,

فریمورک Yii ,

آموزش yii2 ,

آموزش yii1 ,

آموزش برنامه نویسی حرفه ای ,

آموزش برنامه نویسی پیشرفته ,

برنامه نویس ,

سریع ,

امنیت سایت ,

طراحی سایت ,

اوژن استوار ,

اوژن استوار
نویسنده: اوژن استوار
متخصص دیجیتال مارکتینگ و کسب و کارهای آنلاین
موسس اولین ساختمان پزشکان آنلاین در ایران
مدیر مجموعه کسب و کارهای فریان
مشاهده رزومه

لطفا برای ارسال نظرات و سوالات خود، ابتدا وارد سایت شوید.

لطفا منتظر بمانید...