در این دوره شما با مفاهیم برنامه نویسی آشنا شده و زبان برنامه نویسی PHP را می آموزید، اساتید این دوره با داشتن تجربه پیاده سازی صد ها پروژه در حوزه وب به بهترین روش ممکن مطالب را آموزش داده و از شما فردی حرفه ای در حوزه برنامه نویسی پدید می آورند.
PHP یک زبان برنامه نویسی اسکریپتی اپن سورس سمت سرور است که قابلیت ها و امکانات فراوانی را در اختیار برنامه نویسان وب قرار می دهد . استفاده از این زبان بسیار ساده و در عین حال کاملا رایگان است . در این دوره شما قادر خواهید بود سایت های داینامیک را طراحی کرده و به پیاده سازی انواع سایت های فروشگاهی ، شرکتی ، شخصی و حرفه ای بپردازید. آموختن برنامه نویسی با PHP بسیار لذت بخش است. کلاس‌ها به صورت مفهومی و عملی برگزار می‌شوند تا مطالب به طور کامل منتقل شده و نهایت بهره وری را از هر جلسه بدست آوریم.
کلاس ها در آموزشگاه فریان آکادمی واقع در خیابان ولنجک برگزار می گردد. امکان برگزاری کلاس‌ها در محلی که شما مشخص می نمایید وجود دارد برای این منظور با واحد آموزش به شماره ۶۶۰۸۳۱۸۷ تماس حاصل فرمایید.
شما می توانید روزهای تشکیل کلاس را با واحد آموزشی فریان هماهنگ نمایید. عزیزانی که شاغل هستند می توانند برای روزهای پنجشنبه و جمعه در کلاس‌ها شرکت نمایند.


دانشجویان محترم پس از پایان هر دوره ضمن دریافت گواهینامه دوره مربوطه با توجه به تخصص و توانایی هایشان جهت استخدام به شرکت های معتبر معرفی شده، همچنین دوستانی که به کارآفرینی و راه اندازی کسب و کار علاقمند باشند، مشاوره‌های لازم و خدمات مربوط به توسعه کسب و کار به آنان ارائه می گردد.

ورود به صفحه ثبت نام

شماره های آموزشگاه : 66083187 و 22419144

 

برچسب‌ها:

آموزش برنامه نویسی ,

برنامه نویسی php ,

آموزش برنامه نویسی php ,

آموزش php و mysql ,

برنامه نویس php ,

آموزش زبان برنامه نویسی php ,

برنامه php ,

آموزش mysql در php ,

آموزش آنلاین php ,

آپلود فایل در php ,

آموزش php ,

آپلود فایل php ,

دستور select در php ,

اتصال به دیتابیس در php ,

زبان برنامه نویسی php ,

آموزش برنامه نویسی با php ,

اتصال به بانک اطلاعاتی در php ,

اوژن استوار
نویسنده: اوژن استوار
متخصص دیجیتال مارکتینگ و کسب و کارهای آنلاین
موسس اولین ساختمان پزشکان آنلاین در ایران
مدیر مجموعه کسب و کارهای فریان
مشاهده رزومه

لطفا برای ارسال نظرات و سوالات خود، ابتدا وارد سایت شوید.

لطفا منتظر بمانید...