استفاده از بانک‌های اطلاعاتی شما را قادر می سازد تا داده ها را بعد از پردازش ذخیره نموده و نگه‌داری کنید. در حال حاضر بانک‌های اطلاعاتی در سرتاسر دنیا در سازمان‌ها، بانک‌ها، مراکز دولتی و شرکت‌های خصوصی تا مغازه و فروشگاه‌های کوچک نقش فوق العاده حیاتی را به منظور حفظ و پردازش اطلاعات برعهده دارند. در کشور ما، آشنائی با ویژگی‌ها و تسلط بر نحوه طراحی بانک‌های اطلاعاتی یکی از معیارهای اصلی انتخاب نیروی متخصص در زمینه برنامه‌نویسی به‌شمار می‌رود.
پس از گذراندن این دوره قادر خواهید بود برای وب سایت ها و برنامه های خود پایگاه داده مناسب را طراحی نمایید و با کمک زبان های برنامه نویسی سایت‌هایی داینامیک ایجاد کنید.

کلاس‌ها به صورت مفهومی و عملی برگزار می‌شوند تا مطالب به طور کامل منتقل شده و نهایت بهره وری را از هر جلسه بدست آوریم.
کلاس ها در آموزشگاه فریان آکادمی واقع در خیابان ولنجک برگزار می گردد. امکان برگزاری کلاس‌ها در محلی که شما مشخص می نمایید وجود دارد برای این منظور با واحد آموزش به شماره ۶۶۰۸۳۱۸۷ تماس حاصل فرمایید.
شما می توانید روزهای تشکیل کلاس را با واحد آموزشی فریان هماهنگ نمایید. عزیزانی که شاغل هستند می توانند برای روزهای پنجشنبه و جمعه در کلاس‌ها شرکت نمایند.
دانشجویان محترم پس از پایان هر دوره ضمن دریافت گواهینامه دوره مربوطه با توجه به تخصص و توانایی هایشان جهت استخدام به شرکت های معتبر معرفی شده، همچنین دوستانی که به کارآفرینی و راه اندازی کسب و کار علاقمند باشند، مشاوره‌های لازم و خدمات مربوط به توسعه کسب و کار به آنان ارائه می گردد.

لینک ثبت نام و توضیحات بیشتر

شماره های آموزشگاه : 66083187 و 22419144

 

برچسب‌ها:

کلاس‌های آموزشی SQL ,

آموزش دیتابیس ,

آموزش پایگاه داده ,

آموزش اس کیو ال ,

آموزش mysql ,

آموزش php و mysql ,

آموزش mysql در php ,

دستور select در php ,

دستور update در php ,

تعریف کلید خارجی در sql server ,

شروع کار با mysql ,

فریان آکادمی ,

آموزش برنامه نویسی ,

اوژن استوار ,

اوژن استوار
نویسنده: اوژن استوار
متخصص دیجیتال مارکتینگ و کسب و کارهای آنلاین
موسس اولین ساختمان پزشکان آنلاین در ایران
مدیر مجموعه کسب و کارهای فریان
مشاهده رزومه

لطفا برای ارسال نظرات و سوالات خود، ابتدا وارد سایت شوید.

لطفا منتظر بمانید...