"کیفیت زندگی شما را دو چیز تعیین می کند‌، کتاب‌هایی که می‌خوانید و انسان‌هایی که ملاقات می‌کنید." - مک لوهان

آنچه که باعث شد پیرامون کسب دانش و ثروت کارگاهی ایجاد نمایم، مشاهده مشکلات و باورهای اشتباهی بود که اغلب مردم نسبت به کسب دانش، ثروت و اشتغال دارند. همواره اشخاصی را مشاهده می نماییم که سخت مشغول به کار هستند و زمان و انرژی بسیاری را صرف می نمایند تا درآمدی کسب نمایند و به جای آنکه کار کردن هوشمندانه را جایگزین کار سخت نمایند هر روز بر تلاش خود می افزایند.

پدری را میشناسم که سلامتی خود را در اثر کار بیش از حد از دست داده تا با دست رنج خود بتوانند آن طور که شایسته است به پروش فرزندانش بپردازند و جوانان بسیاری که از کمبود فرصت های شغلی و درآمد پایین شکایت می کنند، همه‌ی این موارد و معضلات مشابه مرا به فکر فرو می‌برد که چگونه می توان در زندگی این عزیزان تاثیر مثبتی گذاشت و کسب ثروت و امرار معاش را برایشان آسانتر نمود.

یافتن شغل مناسب و قبل از آن رشته تحصیلی که بتواند مارا به آرزوهایمان برساند چالشی است که اکثر ما آن را تجربه کرده ایم. من نیز از این موضوع بی نسیب نبوده ام و برای پیدا کردن راه مناسب تلاش بسیار نمودم.

جواب سوالاتی از قبیل اینکه چگونه می‌توان فردی موفق بود؟ چگونه می توان به ثروت رسید؟ چطور می توان شخصیتی جذاب داشت؟ چگونه می توانم تاثیر مثبتی در خانواده و جامعه خود گذاشت؟ چگونه می توان آرامش و آسایش را بدست آورد؟ و ... همواره ذهن مرا به خود مشغول کرده بود. در نتیجه از طریق مشاوره، تحقیق، مطالعه و تجربه کردن به دنبال جوابه سوالاتم گشتم و در نهایت پاسخ را در نحوه‌ی "نگرش و باور" خویش یافتم.

پس از آن همواره تلاش کردم باورهای خود را اصلاح نمایم و واقعیت مطالب را درک کرده بهتر از قبل بیاندیشم، تا نحوه‌ی خوب زندگی کردن و خلق آینده ای زیبا را بیاموزم.

در این کارگاه که به صورت آنلاین و رایگان برگزار می شود، آمیزه‌ای از تجربیات شخصی و تحقیقات در زمینه کسب و کار و کارآفرینی را با یکدیگر مرور کرده و به بررسی دانش و بینش مورد نیاز در زمینه اشتغال می پردازیم. به این امید که این امر به عنوان گامی کوچک اما موثر در جهت حل معضل کاریابی و بهبود بازار کار مقبول افتد.

بسیار مهم است که دوستان شرکت کننده کلیه دروس را به ترتیب جلسه مطالعه کرده، درباره مفاهیم تفکر نموده و پرسش ها و یا تجارب خود را مطرح نمایند. همچنین برای تبادل نظر با دیگر اعضا در گروه های تلگرام کارگاه مربوطه دعوت خواهید شد.

بدیهی است پیشنهادات و انتقادات سازنده ی تمامی عزیزان، ما را در بهبود مطالب و انجام هر چه بهتر وظیفه ای که بر عهده گرفته‌ایم، یاری خواهد کرد. نظرات و سوالات خود را از طریق آدرس پست الکترونیکی workshop@faryanacademy.com و یا تماس با شماره 02166083187 ارسال فرمایید.

جهت ثبت نام در این کارگاه از لینک زیر اقدام نمایید.

ثبت نام در کارگاه جوان امروز کسب ثروت و دانش

در ادامه توجه شما را به برنامه شماره یک از رادیو فریان جلب می کنم :

دانلود برنامه شماره یک رادیو فریان

این برنامه را به صورت آنلاین گوش دهید.
برچسب‌ها:

ثروت ,

کارآفرینی ,

کارگاه ,

کسب و کار ,

موفقیت ,

جوان امروز ,

کسب دانش ,

کسب ثروت ,

کاریابی ,

بیشن ,

نگرش ,

باور ,

امید ,

انگیزه ,

انگیزش ,

اوژن استوار
نویسنده: اوژن استوار
متخصص دیجیتال مارکتینگ و کسب و کارهای آنلاین
موسس اولین ساختمان پزشکان آنلاین در ایران
مدیر مجموعه کسب و کارهای فریان
مشاهده رزومه

مطالب پیشین

لطفا برای ارسال نظرات و سوالات خود، ابتدا وارد سایت شوید.

اشتراک رایگان ماهنامه‌ی فریان آکادمی

تازه ها

اینستاگرام کسب و کار اینستاگرام کسب و کار
لطفا منتظر بمانید...