اوژن استوار

اوژن استوار، سخنران و مربی در حوزه کسب و کار

متخصص دیجیتال مارکتینگ و راه اندازی کسب و کارهای آنلاین

پس از آنکه مدرک دیپلم را گرفتم وارد بازار کار شدم و در مجموعه کیمیا کاتر مسئولیت تعمییر، نصب و راه اندازی دستگاه های کاترپلاتر را بر عهده داشتم. در این دوره تجارب بسیاری بدست آوردم و با بازارکار آشنا شدم. اما علاقه بسیاری به علوم رایانه علی الخصوص برنامه نویسی داشتم، از این رو تحصیلات خود را در موسسه APTECH در حوزه نرم افزار ادامه دادم و با شرکت در دوره های آموزشی، دانش لازم برای ورود به دنیای برنامه نویسی را بدست آوردم و از سال 1386 با تحلیل، طراحی و برنامه نویسی یک پروژه‌ی حسابداری وارد بازار کار IT شدم.

از آنجایی که علاقه‌ی بسیاری به مربی‌گری دارم، از همان ابتدای فعالیت به آموزش زبان های برنامه نویسی پرداختم. توسعه پروژه های متعدد از یک سو و آموزش آن از سوی دیگر باعث شد تجربه و دانش کافی در این زمینه بدست آورم و بتوانم با شرکت های بسیاری وارد همکاری شوم. به گونه ای که تا کنون در توسعه بیش از 400 پروژه در نقش های مختلفی مانند مشاور، تحلیلگر، طراح، برنامه نویس و مدیر پروژه فعالیت داشته ام.

پس از کسب دانش و مهارت کافی از پروژه های پیشین تصمیم به راه اندازی سیستمی جهت توسعه کسب و کار شخصی خود نمودم. از این رو مطالعاتی را در حوزه کسب و کار علی الخصوص بازاریابی و فروش آغاز نموده و در سمینارها و همایش های مرتبط شرکت کردم. در این مسیر شاگردی اساتیدی چون جناب دکتر علیرضا آزمندیان بنیانگذارتکنولوژی فکر در ایران ، دکتر احمد روستا و جناب آقای پرویز درگی کمک بسیاری به من کرد.

در نهایت با همکاری چند تن از دوستانم اولین مجموعه خود را با عنوان " فریان وب " با هدف ارائه خدمات طراحی و برنامه نویسی وب و موبایل راه اندازی نمودم. پس از آن به پشتوانه گروهی که شکل گرفته بود و مشاهده کمبود خدمات پزشکی در فضای مجازی تصمیم به تاسیس اولین ساختمان پزشکان آنلاین در ایران گرفتم و پروژه "فریان طب" با هدف ارائه اطلاعاتی جامع در حوزه سلامت و بهداشت فعالیت خود را آغاز نمود. تا کنون توانسته ایم بیش از 18000 پروفایل اطلاعاتی از پزشکان را به صورت رایگان در اختیار عموم قرار دهیم و بیش از 6000 مقاله علمی و آموزشی را منتشر کنیم. همچنین امکان جستجو پزشکان بر اساس نام و نام خانوادگی، تخصص، شهر، استان و منطقه را برای هموطنان عزیز فراهم آوریم.

رونمایی پروژه فریان طب در نمایشگاه بین المللی Iran Health موجب شد علاقمندان به کارآفرینی و کسب و کارهای آنلاین سوالات متعددی را در خصوص شکل گیری این پروژه مطرح نمایند که حاکی ازعدم دسترسی این عزیزان به منابع اطلاعاتی کافی و بومی در خصوص راه اندازی یک کسب و کار آنلاین و موفق بود. این موضوع و علاقه شخصی من به امر آموزش از عوامل اصلی شکل گیری " فریان آکادمی" می باشد.


برای دیدن ویدئوهای بیشتر به کانال آپارات فریان آکادمی مراجعه فرمایید.


فریان آکادمی به منظور ارائه دوره های آموزشی ، برگزاری کارگاه ها و همایش های مرتبط با موضوع کسب و کار و با هدف ترویج کسب و کارهای آنلاین فعالیت خود را از سال 1393 آغاز نمود. موفقیت در راه‌اندازی سیستم آموزشی آنلاین و برگزاری کلاس‌های متعدد با هدف ارائه آموزش هایی کاربردی مطابق با نیاز بازار از افتخارات این مجموعه به شمار می رود. در سال 93 بیش از پنجاه دوره آموزشی تشکیل شد و کسب و کارهای بسیاری از این طریق شروع به فعالیت کردند.

در سال 94 اولین کارگاه آنلاین "جوان امروز کسب دانش و ثروت" بر گزار گردید که بیش از دو هزار نفر در آن شرکت کردند. همچنین همایش "سفری از کارمندی تا کارآفرینی" برای علاقمند به دنیای کارآفرینی و عزیزانی که قصد شروع کسب و کاری را دارند تنظیم و تهیه شد که در فرهنگسرای نظامی گنجوی (تهران) اجرا گردید و با استقبال بسیار خوبی روبرو گشت و اجرای آن در دیگر استان ها ادامه دارد.

کارگاه‌های متنوع دیگری را نظیر "تبلیغات و بازاریابی نوین"، "راه اندازی کسب و کارهای آنلاین"،"دیجیتال مارکتینگ"، "سوشال مارکتینگ"،"مهارت های لازم جهت ورود به بازار کار"،"فرصت های طلایی در بازار آنلاین" و ...در فریان آکادمی آموزش داده‌ام.

اوژن استوار اوژن استوار اوژن استوار اوژن استوار اوژن استوار اوژن استوار اوژن استوار اوژن استوار اوژن استوار اوژن استوار اوژن استوار اوژن استوار اوژن استوار اوژن استوار اوژن استوار اوژن استوار اوژن استوار

برخی از پروژه ها و کسب و کارهای پیاده سازی شده به شرح زیر است:

شما می توانید فعالیت‌های من را از طریق اینستاگرام شخصی @ozhanostovar و یا گروه مشاورین کسب و کار فریان @business_consultation دنبال نمایید. همچنین صفحه من در لینکدین به آدرس https://ir.linkedin.com/in/ostovarit می باشد.

لطفا منتظر بمانید...