ثبت نام
کارگاه "جوان امروز، کسب دانش و ثروت"
نام دوره: کارگاه "جوان امروز، کسب دانش و ثروت"
نوع آموزش: کارگاه آنلاین
طول دوره: ۲۱ جلسه
شهریه: رایگان
اوژن استوار
مربی: اوژن استوار
متخصص دیجیتال مارکتینگ و کسب و کارهای آنلاین
موسس اولین ساختمان پزشکان آنلاین در ایران
مدیر مجموعه کسب و کارهای فریان
مشاهده رزومه

"کیفیت زندگی شما را دو چیز تعیین می کند‌، کتاب‌هایی که می‌خوانید و انسان‌هایی که ملاقات می‌کنید." - مک لوهان
آنچه که باعث شد پیرامون موضوع کسب دانش و ثروت کارگاهی ایجاد نمایم، مشاهده مشکلات و باورهای اشتباهی بود که اغلب مردم نسبت به کسب دانش و ثروت دارند، سخت مشغول به کار هستند و زمان و انرژی بسیاری را صرف می نمایند تا درآمدی کسب کنند و به جای آنکه هوشمندانه کار کنند هر روز بر تلاش خود می افزایند.

یافتن شغل مناسب و قبل از آن کسب دانش و مهارتی که بتواند ما را به آرزوهایمان برساند چالشی است که اکثر ما آن را تجربه کرده ایم. من نیز از این موضوع بی نسیب نبوده ام و برای پیدا کردن راه خود تلاش بسیار نمودم.

جواب سوالاتی از قبیل اینکه چگونه می‌توان فردی موفق بود؟ چگونه می توان به ثروت رسید؟ چطور می توان شخصیتی جذاب داشت؟ چگونه می توانم تاثیر مثبتی در خانواده و جامعه خود گذاشت؟ چگونه می توان آرامش و آسایش را بدست آورد؟ و ... همواره ذهن مرا به خود مشغول کرده بود. در نتیجه از طریق مشاوره، تحقیق، مطالعه و تجربه کردن به دنبال جواب سوالاتم گشتم و در نهایت پاسخ را در نحوه‌ی "نگرش و باور" خویش یافتم. پس از آن همواره تلاش کردم باورهای خود را اصلاح نمایم و واقعیت مطالب را درک کرده بهتر از قبل بیاندیشم، تا نحوه‌ی خوب زندگی کردن و خلق آینده ای زیبا را بیاموزم.

در این کارگاه که به صورت آنلاین و رایگان برگزار می شود، آمیزه‌ای از تجربیات شخصی و تحقیقات در زمینه راه اندازی یک کسب و کار و کارآفرینی را با یکدیگر مرور کرده و به بررسی دانش و بینش مورد نیاز در زمینه اشتغال می پردازیم. به این امید که این امر به عنوان گامی کوچک اما موثر در جهت حل معضل اشتغال و بهبود وضعیت بازار کار مقبول افتد.

بسیار مهم است که دوستان شرکت کننده کلیه دروس را به ترتیب جلسه مطالعه کرده، درباره مفاهیم تفکر نموده و پرسش ها و یا تجارب خود را مطرح نمایند. همچنین برای تبادل نظر با دیگر اعضا در گروه های تلگرام کارگاه مربوطه دعوت خواهید شد.

بدیهی است پیشنهادات و انتقادات سازنده ی تمامی عزیزان، ما را در بهبود مطالب و انجام هر چه بهتر وظیفه ای که بر عهده گرفته‌ایم، یاری خواهد کرد. نظرات و سوالات خود را از طریق آدرس پست الکترونیکی workshop@faryanacademy.com ارسال فرمایید.

لطفا منتظر بمانید...