آکادمی تخصصی فریان - Faryan Academy

مجموعه فریان آکادمی : با توجه به ضرورت امر آموزش و عدم دسترسی افراد مختلف در سطح کشور به امکانات آموزشی، آکادمی فریان اقدام به راه‌اندازی این سامانه جهت ارائه خدمات مشاوره ای و آموزشی به صورت آنلاین و حضوری کرده است. علاقه شخصي گردانندگان این مجموعه و باور به اين كه «آموزش زير بناي توسعه‌ي هر كشوري است» موجب گرديد، خدمات آموزشی، مشاوره‌ای و اجرایی در زمینه راه‌اندازی کسب و کارهای آنلاین را به طور تخصصي ارائه نماییم.

این مجموعه با تجربه هشت ساله در ارائه خدمات آموزشی و پیاده سازی پروژه های متعدد با بهترین کیفیت توانسته است تجربه و شناخت کافی نسبت به بازار کار را بدست آورده و مسیری مطمئن و هموار را برای کارآفرینان و جوینگان کار فراهم آورد.
موفقیت در راه‌اندازی سیستم آموزشی آنلاین و برگزاری کلاس‌های متعدد با هدف ارائه آموزش هایی کاربردی مطابق با نیاز بازار از افتخارات این مجموعه به شمار می رود. در سال 93 بیش از پنجاه دوره آموزشی تشکیل شد و کسب و کارهای بسیاری از این طریق شروع به فعالیت کردند. در سال 94 نیز اولین کارگاه آنلاین در حوزه کسب و کار بر گزار گردید که بیش از دو هزار نفر در آن شرکت کردند.

حل معضل کاریابی و ایجاد سیستمی تحت وب در راستای رونق بخشیدن به کسب و کار هموطنان عزیز همواره یکی از دغدغه های اصلی آکادمی فریان بوده که باعث سیاست گذاری فعالیت های جدید سایت در این راستا شده است و توانسته ایم با ارائه راهکارهای آموزشی تا حد قابل قبولی موفقیت شغلی را برای مراجعه کنندگان به ارمغان بیاوریم.

برگزاری دوره های پیوسته و تخصصی طراحی وب و برنامه نویسی نیز در راستای توانمندی دانشجویان و برنامه نویسان این مرز و بوم با موفقیت در این مجموعه صورت گرفته و افراد متخصص بسیاری را روانه بازار کار نموده است. همواره بر این باور بوده ایم که ارائه خدماتی مفید، با حفظ بینش های صحیح کسب و کار که مهمترین آن صداقت است، بهترین تبلیغ به شمار می‌آید. لذا در کلیه ی بخش ها تلاش شده است تا خدمات مشاوره و آموزش با بهترین کیفیت ممکن و با هزینه ای مناسب در اختیار کاربران عزیز قرار گیرد.

امیدواریم بتوانیم در این مسیر رضایت شما همراهان گرامی را جلب نماییم و فارغ از نام شركت‌ها و موسسات، چتري فراهم كنیم براي تمام كساني كه به توسعه‌ي اين مرز و بوم مي‌انديشند.

اوژن استوار
اوژن استوار
متخصص دیجیتال مارکتینگ و کسب و کارهای آنلاین
موسس اولین ساختمان پزشکان آنلاین در ایران
مدیر مجموعه کسب و کارهای فریان
مشاهده رزومه
طیبه توخان بیگی
طیبه توخان بیگی
متخصص برنامه نویسی، توسعه و طراحی وب
مشاور توسعه کسب و کار
مدیر IT مجموعه فریان
مشاهده رزومه
لطفا منتظر بمانید...