فریان آکادمی
فریان آکادمی، موفقیت بیشتر برای همه

با توجه به ضرورت امر آموزش و عدم دسترسی افراد مختلف در سطح کشور به امکانات آموزشی، آکادمی فریان اقدام به راه‌اندازی این سامانه جهت ارائه خدمات مشاوره ای و آموزشی به صورت آنلاین و حضوری کرده است.

علاقه شخصي گردانندگان این مجموعه به امر مهم آموزش و پرورش و باور به اين كه «آموزش زير بناي توسعه‌ي هر كشوري است» موجب گرديده خدماتی تخصصی در حوزه مشاوره و آموزش فنون کسب و کار را ارائه نماییم.

این مجموعه با تجربه ده ساله در ارائه خدمات آموزشی و پیاده سازی پروژه‌های متعدد توانسته است تجربه و شناخت کافی نسبت به بازار کار را بدست آورد و با ارائه آموزش‌‌های کاربردی، مسیری مطمئن و هموار را پیش روی کارآفرینان و جوینگان کار قرار دهد.

اجرای منظم دوره های آموزشی (حضوری) از سال ۹۳ آغاز گردید و کسب و کارهای بسیاری از این طریق شروع به فعالیت کردند و در سال ۹۴ اولین کارگاه آموزش آنلاین در حوزه‌ی کارآفرینی به مجموعه خدمات فریان آکادمی اضافه شد که بیش از دو هزار نفر در آن شرکت کردند. در سال ۹۵ برگزاری دوره‌های آموزشی حضوری و آنلاین ادامه پیدا کرد و ظرفیت کلاس ها به دوبرابر افزایش یافت و در نهایت در سال ۹۶ کارگاه ها تخصصی دیجیتال مارکتینگ سی و چهار بار اجرا گردید و کارگاه راه اندازی کسب و کار آنلاین و اپلیکیشن موبایل به اجرای نهم خود رسید. در همین سال کتاب سفری از کارمندی به کارآفرینی نیز منتشر شد و به عنوان محصولی همراه با مربی آنلاین به دوره های این مجموعه پیوست.

حل معضل کاریابی و ارائه آموزش‌های کاربردی در راستای رونق بخشیدن به کسب و کار هموطنان عزیز

برگزاری دوره‌های پیوسته و تخصصی کسب و کار و جلسات مشاوره در راستای توانمندی مدیران، کارآفرینان و فعالین حوزه‌ی بازاریابی این مرز و بوم با جدیت در این مجموعه صورت گرفته و افراد متخصص بسیاری را روانه‌ی بازار کار نموده‌ایم. همواره بر این باور بوده‌ایم که ارائه خدماتی کارآمد، با حفظ بینش‌های صحیح کسب و کار که مهمترین آن صداقت است، بهترین تبلیغ به شمار می‌آید. لذا در کلیه‌ی مراحل تلاش کرده‌ایم تا خدمات آموزشی و مشاوره‌ای در نهایت کیفیت و با هزینه‌ای مناسب و منصفانه در اختیار کاربران عزیز قرار گیرد.

چیزی که سرنوشت انسان را می سازد استعدادهایش نیست، انتخاب‌هایش است.
امیدواریم بتوانیم در این مسیر رضایت شما همراهان گرامی را جلب نماییم و فارغ از نام شركت‌ها و موسسات، چتري فراهم كنیم براي تمام كساني كه به توسعه‌ي اين مرز و بوم مي‌انديشند.