شرکت های فریان شرکت های فریان

طراحی وب سایت و برنامه نویسی وب

با توجه به گسترش خدمات آنلاین و استفاده روزافزون ازاینترنت، موفقیت و توسعه کسب و کار شما زمانی محقق می شود که وب سایتی پویا و کارآمد داشته باشید. بازاریابی ، تبلیغات و افزایش فروش و مخاطب از طریق سایت نیاز به تخصص ، تجربه و شناخت کافی از بازار کار دارد. مجموعه آکادمی فریان در این مسیر همراه شما خواهد بود و وب سایتی حرفه‌ای و مختص به کسب و کارتان ارائه خواهد کرد. این مجموعه تا کنون صدها وب سایت با موضوعات خبری ، فروشگاه‌های اینترنتی ، مسابقات اینترنتی ، سایت پزشکان ، وکلا ، خدمات آرایشی و زیبایی ، رستوارن ها ، گردشگری و آژانس های مسافرتی و ... طراحی کرده است. برای مشاهده نمونه کارها و توضیحات بیشتر از این بخش دیدن فرمایید.

طراحی سایت

طراحی و برنامه ریزی کمپین تبلیغاتی

مهم نیست چه مقدار بودجه دارید. مهم نیست چقدر از تکنیک های بازاریابی و تبلیغات می دانید. مهم آن است که پیام های متعدد و مناسب تبلیغاتی را در زمان مناسب و با روشی صحیح به بازار هدفتان ارسال نمایید تا بتوانید نتیجه مطلوبی بدست آورید زیرا تبلیغات پراکنده و غیر متمرکز نتیجه بخش نخواهد بود. آکادمی فریان با استفاده از تجارب بدست آمده از پروژه های پیشین و بررسی مستمر بازار کار در ایران و همچنین گردآوری متخصصین نخبه در امر تبلیغات و برندینگ اقدام به طراحی و برنامه ریزی کمپین های تبلیغاتی مناسب با کسب و کار شما می نماید. تفاوت را با ما حس نمایید.

کمپین تبلیغاتی

برگزاری همایش های تخصصی

برگزاری همایش ها و نشست های علمی و آموزشی در رشد و اعتلای فرهنگ جامعه نقشی بی بدیل دارند. همایش میتواند بنیادی , کاربردی و یا توسعه ای باشد. همچنین از روش های موثر در معرفی اشخاص و مجموعه ها به حساب می آید که نقش مهمی را در برندینگ سازمانی و شخصی بازی می کند. فریان آکادمی برگزار کننده همایش های تخصصی در حوزه کسب و کار خدمات ویژه ای را ارائه می نماید.

برگزاری همایش

برندینگ در فضای مجازی

برندینگ در اینترنت و شبکه های اجتماعی روشی کارآمد، موثر و کم هزینه می باشد. این روش بهترین ابزار برای افزایش مخاطب و فروش بوده که در کوتاهترین زمان ممکن خدمات و محصولات شما را به مشتریانتان معرفی می نماید. تبلیغات از طریق تلگرام، اینستاگرام، فیسبوک، لینکدین و ارسال ایمیل های تبلیغاتی هدفمند و درج بنر تبلیغاتی در وب سایت های پر مخاطب به صورت تخصصی در آکادمی فریان ارائه می گردد.

برندسازی
لطفا منتظر بمانید...